INSTRUKCE PRO AUTORY

Termíny

Abstrakty 15.4.2022
Články (plné texty) 15.4.2022
Nahrání prezentace 4.5.2022
Jazyky čeština, slovenština, polština, angličtina

Abstrakt

Velikost max. 250 slov, abstrakt vkládejte do konferenčního systému.

Odesláním abstraktu do konferenčního systému, autor uděluje výslovný souhlas s tím, že abstrakt může být použit v publikaci "Sborník konference".

Článek

MS Word 97 a novější (nepřijímáme články ve formátu PDF), stránka A4, okraje 20 mm, řádkování 1,2. Max. 7 stran včetně obrázků, velikost souboru max. 20 MB (v jiném případě kontaktujte sekretariát konference), závazná šablona ke stažení zde.

Články nahrávejte do konferenčního systému.

Vybrané články budou publikovány v časopisu Hutnické listy.

Odesláním článku do konferenčního systému, autor uděluje výslovný souhlas s tím, že abstrakt může být použit v publikaci "Sborník konference".

 

Sborník konference

Před konferencí jsou plné texty zpracovány do Sborníku konference.  Tento sborník obdržíte na konferenci. V případě, že autor nedodá plný text článku, bude ve sborníku uveden jen abstrakt.
 

Prezentace

Délka prezentace 20 minut včetně diskuze. PowerPoint (MS Office 2000 a novější) nebo Adobe Acrobat, velikost písma 40, základní text cca 30, min. 20. Velikost max. 50 MB. Prezentace má být přehledná, čitelná, tak, aby texty, obrázky, grafy, tabulky a rovnice byly dobře viditelné i z větší vzdálenosti.

Prezentaci s názvem souboru:
prijmeni_konference_nazevclanku.pripona (prvních 10 znaků z názvu článku) nahrávejte do konferenčního systému.