DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, OKOLÍ

Místo konání

Wellness & Spa Hotel HORAL****, Radhošťská 1691, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika

Mapa

Doprava

Ubytování

Účastníci si ubytování zajišťují sami.

Beskydský hotel HORAL****

Wellness & Spa hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm leží pod úpatí hory Radhošť, v centru Moravského Valašska.

Hotel nabízí moderní a prostorné pokoje, jedinečné wellness centrum s 6ti saunami mezi kterými najdete např. Bio sennou saunu či peelingovou saunu. Dále se v hotelu nachází relaxační bazén s protiproudem, tenisový kurt, restaurace s venkovní terasou, vinárna s krbem a konferenční prostory.

U hotelu je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště.

 

 

Pro účastníky konference je zajištěno ubytování za zvýhodněné ceny. (ubytovací kapacita obsazena)

Rezervaci ubytování je možné provést elektronicky na recepce@horalhotel.cz nebo telefonicky +420 571 648 343. Pokoje jsou rezervovány do 31. 3. 2022. Více na: https://www.hotel-horal.cz.

 

Další možnosti ubytování v okolí

Hotel EROPLÁN**** (ubytovací kapacita obsazena)

Hotel Eroplán**** SUPERIOR nabízí ubytování ve 46 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, dvou malých apartmá a v luxusním apartmá s whirlpoolem, zimní zahradou a překrásným výhledem na Beskydy. rezervace@hoteleroplan.cz, +420 571 648 014. Vzdálenost 334 m, 5 minut chůze od Hotelu Horal.

Beskydský hotel RELAX*** (volné ubytovací kapacity)

Nachází se na okraji malebného města Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí pokoje s bezplatným pevným internetem, krytý a venkovní bazén. Všechny hotelové pokoje mají balkon a jsou vybavené posezením, satelitní TV a vlastní koupelnou. Info@hotelrelax.cz, +420 571 648 105. Vzdálenost 997 m od Hotelu Horal. (16 min. chůze nebo 2 min. autem)

ANDĚL Penzion a Café (volné ubytovací kapacity k 19.4.2022)

Penzion nabízí 9 dvoulůžkových pokojů v příjemném rodinném prostředí. Info@penzion-andel.cz, +420 602 541 112.

Strava

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Obědy, Coffee Breaky a Společenský večer jsou zajištěny v hotelu HORAL**** a jsou zahrnuty v konferenčním poplatku. 

Zajímavá místa v okolí hotelu

V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst např. Valašské muzeum v přírodě, Pustevny i návštěva sportovních zařízení města (krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželna, golfové hřiště, zimní stadion)

Pěší vzdálenost:
Valašské muzeum v přírodě (1,4 km), Zřícenina hradu Rožnov (3,2 km), Barokní kostel Všech svatých (2,2 km), Krytý bazén s tobogánem (3 km)
 

Nad 5 km:
Pustevny (pěšky 11 km, autem 20 km), Hora Radhošť (6,9 km),
Gibon park (13 km), Přehrada Bystřička (23 km),

Více informací o Městě Rožnov